SK-CONSULTING

DEVELOPMENT

Створення Web додатків

це не просто створення сайтів. Це створення клієнт-серверних додатків різного рівня складності, таких як: системи електронних платежів та інтернет-банкінг; корпоративні портали, що включають в себе документообіг, пошту, календар і безліч інших функцій.

Створення сайтів і порталів

Ми розробляємо інноваційні високотехнологічні WEB продукти такі як: сайт-візитка компанії; корпоративний веб-сайт компанії; інтернет магазин; корпоративний портал компанії. Для кожного проекту розробляється унікальна ідея дизайну, навігації, способу подання інформації, які найбільш повно відповідають поставленим задачам.

Написання клієнт - серверних додатків

Ми розробляємо унікальні web-додатки для вирішення всіляких стандартних і унікальних завдань. Web-додаток - це сучасний спосіб доступу до бізнесу, де клієнтом виступає будь-який браузер. Web-додаток, в простому розумінні користувача, працює, як web-сайт. При цьому web-інтерфейс посилається на базу даних логічними і простими засобами обміну та управління інформацією. Незалежно від складності та специфіки завдання ми вирішуємо проблеми вашого бізнесу за допомогою ідеальних web-додатків.

Сучасний Web-сайт - це не тільки інформаційний засіб, але й повноцінний маркетинговий інструмент, що залучає клієнтів, а разом з ними і прибуток.

Ми допомагаємо нашим клієнтам не тільки правильно будувати інтернет маркетинг, але й керувати бізнесом з будь-якого браузера, інтегруючи наші програми з важкими корпоративними системами.

Розробка бізнес додатків

це розробка комплексних автоматизованих систем, спрямованих на вирішення актуальних прикладних бізнес-задач. Це не данина моді, а необхідний інструмент підвищення ефективності бізнесу, збільшення прибутковості, досягнення інвестиційної привабливості компаній.

Розробка бізнес додатків

Бізнес додатки сьогодні, це необхідний атрибут на шляху до оптимізації та автоматизації будь-яких процесів на підприємстві.

Наші фахівці, які впроваджували різні рішення для бізнесу, такі як ERP, CRM, Системи управління проектами та обліку ресурсів, Автоматизовані системи обліку ТМЦ, готові розробити і безболісно для бізнесу впровадити рішення, які дозволять Вам бути попереду.

Достатньо тільки озвучити свої побажання (незручності в роботі) нашим консультантам, а також бути готовим до рішучих дій і спільно ми вирішимо будь-яку бізнес задачу і допоможемо Вам оптимізувати витрати, час і ресурси.

Для вирішення завдань ми підбираємо оптимальні рішення, які є найбільш ефективними, конкурентоспроможними, "заточеними" на специфіку процесів різних областей бізнесу. Впроваджуючи бізнес програми, процеси, що проходять в компанії, стають більш впорядковані і керовані в єдиній системі. Наші рішення дозволяють отримувати чіткі і достовірні дані про діяльність співробітників всіх рівнів, про головні завдання та цілі, а також звітність, на підставі якої можна проводити більш докладний аналіз ситуації на підприємстві.

Впровадження наших рішень дозволяють:

 • Максимально ефективно організувати структуру і методи управління бізнесом;
 • Відмовитися від застарілих методик і схем;
 • Впровадити сучасні технології, здатні якісно і швидко вплинути на розвиток сильних сторін діяльності, а так само зміцнити більш слабкі її області.

Бізнес-аналітика і візуалізація

це спеціальні програмні засоби, створені для допомоги в аналізі інформації про компанію та її оточенні. BI-технології дозволяють аналізувати великі обсяги інформації, загострюючи увагу лише на ключових факторах ефективності, моделюючи результат різних варіантів дій, відстежуючи результати прийняття тих чи інших рішень.

Ми, пропонуємо широкий спектр можливостей BI-рішень, розробляємо архітектуру, здійснюємо впровадження та технічний супровід наших проектів, що включають:

 • Сховища даних (Data Warehouse) - інтегрована колекція даних, зібрана з різних транзакційних та облікових інформаційних систем, що обслуговують повсякденні бізнес-процеси компанії.
 • Візуалізація будь-якого обсягу статистичних даних. (Звіти будь-якої складності у візуальному відображенні на користувацьких web інтерфейсах, готові до подальшої оперативної роботі).
 • Аналітика та прогнозування - рішення, що дозволяють приймати обґрунтовані управлінські рішення при значній економії часу на пошук та аналіз необхідної інформації, а також при істотному зниженні рутинної навантаження на персонал.

Команда аналітиків, архітекторів і розробників ретельно підходить до реалізації рішень, глибоко вникаючи і деталізуючи бізнес процеси наших замовників. Такий підхід дозволяє отримати максимальний результат від переходу на новий рівень управління бізнесом.

Що дають наші рішення бізнесу:

 • Статистичний аналіз ресурсів, витрат, процесів
 • Прогнозовану аналітику прибутку, успішності проектів, бажаного результату
 • Інтелектуальний аналіз даних і текстової інформації (data і text mining)
 • Засоби прогнозування та оптимізації ризиків і бізнес-процесів

Аутсорсинг

один з найуспішніших прикладів оптимізації в будь-якій галузі.

Все більше компаній вдаються до цієї форми побудови бізнесу підвищуючи якість сервісів і знижуючи час на впровадження тих чи інших продуктів.

На сьогоднішній день дана форма послуг є пріоритетною для нашої компанії і активно набирає обертів. SK-CONSULTING готова брати на себе всі ризики пов'язані з розробкою, підтримкою, супроводом, оновленням, портуванням на нові платформи або додаванням функціональності вашого ПЗ. Нашим головним критерієм є надійність і уніфікація у взаємодії між усіма учасниками проекту. Працюючи в команді субпідрядників, а також виступаючи генеральним підрядником у впровадженні великих рішень ми вибудовуємо максимально ефективні схеми взаємодії і зв'язку протягом всього проекту, мінімізуючи ризики кінцевого замовника. Наші замовники в будь-який момент часу можуть відслідковувати на якому етапі знаходиться проект і терміни його реалізації. Аутсорсинг тестування і незалежний аналіз вже впроваджених рішень дозволяють уникнути небажаних наслідків від експлуатації неефективного продукту

Всі наші проекти використовують різні технологічні рішення, які максимально відповідають вимогам клієнтів. Ми розробляємо та впроваджуємо оптимальні продукти, які дозволяють нашим замовникам бути кращими у своїй галузі.

Робота з нами відкриває нові можливості завдяки:

 • Швидкому і якісному сервісу завдяки висококласними фахівцями
 • Абсолютній конфіденційності всіх даних та інформації
 • Вигідному співробітництву в професійному і фінансовому плані