SK-CONSULTING

Наша ІТ-компанія швидко розвивається, орієнтована на результат, розвиток та інтеграціїю сучасних ІТ-рішень
для різних видів бізнесу. Ми націлені на бізнес зміни та модернізацію для досягнення результату.
Ми готові взяти на себе ризики і гарантувати результат ваших інвестицій!
Хто ми
SK-CONSULTING компанія, що стрімко розвивається і спрямована на розвиток, розробку та інтеграцію сучасних ІТ рішень для різних галузей бізнесу.
Ми ті, хто покликані змінювати і модернізувати бізнес для досягнення резульатату. Ми готові брати на себе ризики і гарантувати результат Ваших інвестийцій!
Команда
Ми, молода і дуже амбітна команда.
Наші співробітники - учасники багатьох міжнародних та внутрішньонаціональних проектів, зібрані з різних компаній.
Наші інженери і програмісти сумарно мають досвід більш ніш 100 успішно реалізованих проектів. Всі наші співробітники в обов'язковому порядку проходять навчання сучасним принципам побудови та впровадження ІТ. Команда проектувальників, інженерів, розробників, тестувальників і менеджерів готова обґрунтувати, розрахувати, розробити і впровадити проект не тільки для ІТ підрозділу, але й вирішити бізнес задачу " під ключ " від моменту обґрунтування проекту до моменту звітності по окупності інвестицій.
Цілі
SK-CONSULTING, повинна стати тією ланкою, яка буде виступати сполученим елементом між Європейським та Українським ринком ІТ. Ми націленість стати надійним партнером, для компаній, що прагнуть вийти на європейський ринок і прагнуть відповідати сучасним ІТ вимогам.
Ми чітко знаємо, що можемо дати західним компаніям і ми точно впевнені, що можемо дати натомість українському бізнесу.
Основна мета SK-CONSULTING - стати лідером з розробки сучасних ІТ рішень та посісти перші місця в списку експорту ІТ ресурсу України
Наші переваги
  • Там де рішення від виробника не є завершеним (" під ключ ") ми його закінчуємо і допрацьовуємо, надаючи клієнтові фінальну версію продукту.
  • Ми молоді, амбітні і націлені на результат.
  • Ми підходимо комплексно до вирішення завдання і допомагаємо чітко сформулювати його там, де воно має лише абстрактний запит від бізнесу.
  • Ми не налаштовані за будь-яку ціну заробити якомога більше (це не Європейський підхід), ми налаштовані вирішити задачу якомога ефективніше.
  • Успіх наших проектів розраховується за формулою Успіх рішення = (Результат від рішення + Довгострокова перспектива необхідності вирішення (рентабельність)) / витрачені ресурси на впровадження.
  • Ми завжди можемо знайти порозуміння і побудувати комунікацію з усіма споживачами наших продуктів (як зовнішніми, так і внутрішніми)
  • Ми готові гарантувати успіх співпраці з нами!
ПАРТНЕРИ І ТЕХНОЛОГІЇ
Офіс Україна, Київ
Україна, Київ, Індекс 01054
вул. Дмитрівська, 48Г
E-mail
office@sk-consulting.com.ua
ТЕЛЕФОН
+38 (044) 222-50-49

Офіс США, Каліфорнія
2055 В Ель Каміно Еве
Сакраменто, Каліфорнія 95833
США
E-mail
a.paromova@sk-consulting.com.ua
ТЕЛЕФОН
+1 (916) 7153910

Офіс Ізраїль, Кфар-Сава
E-mail
office-israel@sk-consulting.com.ua
ТЕЛЕФОН
Дмитрій +972 54 585 3723